Ambasadori Amerikan ..Foli Shqip..

Eshte koha e Maskarenjve dhe Shqipëria e Komunistëve,, Hajdutëve ,,Kriminelëve..Shqipetaret kan marr arratinë ..Ku po shkon kështu Shqipëria Ime. .Ambasadori Amerikan foli qartë sakt Shqip..këtë vend e ka mbuluar krimi ..cfar kërkon opozita me shume qe Amerika te vije e te beje opoziten  ..apo të vin Amerikanët të protestojnë ..Si nuk doli nje parti Nacionaliste e Djathtë në shesh te protestojë qeverinë e krimit e të drogës ..si nuk doli dikush ti bej thirrje popullit të ngrihet kundër së keqes që ka zaptuar atë vend ..ne dy vjet e vetmja protestë një studentë që qëlloi KM më dy veze..Edhe pse FB_IMG_1446295395531 ..prap opozita fjalë boshe..tani çdo gjë shihet qartë ..cdo gje në atë vend esht kap dhe kontrollohet nga mafja komunistet .hajdutet ish sigurimsat që në prapaskena mbrojnë interesat e njeri tjetrit. Klientelizmi Korrupsioni krimi esht ai qe sundon gjithandej ..të gjith e dimë askush nuk flet .Ambasadori Amerikan Foli Shqip..por ne Shqiperi duket se askush nuk kupton më Shqip…

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s