Mendimi im per TV Agon Chanel ;

 

TV Agon Channel-l u krijua dhe u ndertua ne Shqiperi diten me diell .Politikanet ishin aty,shteti gjithashtu, Italiani erdhi ne Shqiperi per te bere biznes dhe nqs se ai ka pastruar para u deshen 10 vjet apo me shume qe te zbulohej ,, letrat, kontratat, lejet ,investimet gjoja abuzive ,transfertat bankare u bene ne Shqiperi ,,kush i sherbeu investitorit Italian kush ja firmosi e vulosi lejet ,, pra Shteti eshte bashkepunues me Becchetin,,,ne momentin kur Agon Top Channel u be nje ze ndryshe per qytetaret shqiptare u zbulua gjoja baterdia e Italianit ,, Berlusconi ne itali shum here eshte akuzuar per korrupsion etj,,por asnje qeveri nuk ka guxuar te mbylli nje stacion tv qe Ai ne Itali i kFB_IMG_1446295395531a me Dhjetra ,, TV Agon eshte nje aset publik ne sherbim te qytetareve ,,Mbyllja e ketij TV tregoi edhe nje here se ne Shqiperi kush mendon ndryshe e pret burgu ,,falimentimi ,,Opozita Shqiptare fle gjume,,populli fle gjume ,, Ku po Shkon keshtu Shqiperia Ime ,,

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s