A do te uroje Lulezim Basha Zj.Topalli per ditelindjen”??

foto di Jozefina Çoba Topalli.

Te dashur miq
Sot, per ditelindje qe ne mengjes kam marre shume mesazhe urimi nga miket e miqte e mij me te dashur!
Im bir Genari ka qene urimi me i pare ne 12.00.Po ashtu Tonci dhe Megi qe mbreme me ka bere dhuraten me te bukur duke ardhur ne Firence ku jam per pune.
I falemnderes zotit qe me ka fale dy femije te dashtun! I jam mirenjohese Toncit pa mbeshtetjen e te cilit nuk do isha ku jam. Falenderoj miqte e vjeter e te ri te mi, bashkepunetoret e mij te mrekullueshem gjate viteve, qe mbeten njelloj te sinqerte e luajal!
Sinqerisht Jozefina

foto di Jozefina Çoba Topalli.
foto di Jozefina Çoba Topalli.
Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s