Kriminelet e Vertete ne Pushtet;

FB_IMG_1446295395531

Kujtim Cekani

Ligji i Dekriminalizimit nje fasade per te mbajt kriminelet e regjimit perjetesisht ne politike ,, Armando Prenga eshte 1000 here me i paster se Gramoz Ruci ,,i pari ska vrare njeri ,, i dyti i ka duart me gjak ,,pse ai qe ka vrare para vitit 90 duhet te jetoj ne llukx dhe i qete ,, Ti themi JOOO keti ligji falls qe kerkon te mbloje kriminelet e vertete te Kombit ,,

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s