Kupa u mbush !

DEL1

Dr.Shefqet Deliallisi 

Kupa u mbush !

Prap deputete kriminele.
Ky parlament, qe vetem parlament nuk eshte, nuk duhet te vazhdoje me tej. Duhet te c’behet, bashke me sistemin dhe kodin elektoral qe e polli.
Parlamenti duhet t’i kthehet perfaqsuesve te popullit nje ore e me pare. Politika duhet te riformatohet….

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s