Letër e hapur Sali Berishës.

Letër e hapur Sali Berishës.

Nuk desha, as nuk dua te komunikoj me ju.

Dhe ju e dini shumë mirë Z Berisha.

Por unë botërisht po ju ve ne dijeni, se një linje e fuqishme droge dhe prostitutucioni po drejtohet nga përfaqësues te ambasadës shqiptare ne Suedi.

Përfaqësues.
Miq te Rames ne Greqi po sjellin kurva shqiptare emigrante nga Greqia ne Suedi.
Ambasada shqiptare ne Suedi eshte mbas tyre,

Ju mundeni ta vërtetoni.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s