Beqja i gëzohet dy vilave të reja.

 

FB_IMG_1446295395531Keto jane sheiket deri kur ti terheqim zvarre. Ku eshte Inspektoriati i Deklarimit te Pasurive. Do ti bej kallezim penal vetem per kete rast Inspektorit te pergjiithshem te deklarimit te pasurive per shperdorim detyre.
Ai gjobit masivisht ish administratin mbas dy vjet e gjysem larguar nga detyra. Aksion politik. Eshte mbushur Gjykata Administrative Tirane, me kerkese padi te kesaj natyre. Gjykata vendos ne faor te ILDKPKI. Kjo nga presioni shteteror.

Ministri i Shëndetësisë, Beqja i gëzohet dy vilave të reja. Një në Shqipëri dhe një në Itali. Deklaratat janë bërë në Komsionin e Shëndetësisë gjatë një…
GLOBNEWS.AL
Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s