Sot, ne Vlore, Adriatik Alimadhi;

foto di Adriatik Alimadhi.

Sot, ne Vlore, me kryetarin e Ballit Kosove, Doktor Ahmet Mulliqin, duke bere homazh dhe festuar se bashku 28 nendorin, ne emer te Ballit Kombetar Shqiptar nga Vlora i urojme te gjithe shqiptaret Gezuar Diten e Flamurit. Gezuar!

foto di Adriatik Alimadhi.
foto di Adriatik Alimadhi.
foto di Adriatik Alimadhi.
foto di Adriatik Alimadhi.
foto di Adriatik Alimadhi.
+24
Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s