29 Nentori..

 

29 Nentori..Shqiperia pushtohet nga Komunistet sllavo -ruse duke sjelle ne Shqiperi skamje terror ..ku per 50 vjet elita e kombit u vra burgos dhe internua ..duke e shendruar vendin tone ne vendin me te varfer dhe me te izoluar te botes..Tragjedia vazhdon. …

Kujtim Cekani

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s