Do te vije nje dite qe do ti paguani te gjitha ,,Koha nuk fal ,Nga Kujtim Cekani;

 

20150801_222533_12924Rame Drogaxhiu ben thirrje te mposhtim ISIS ,, Po ku ka ISIS me te poshter se ty o i biri i Kriminelit ,,po ku ka me ISIS se ti qe bere baterdine nder Shqiptare ,, i burgose i bere te marrin arratine me keq se Siria ,,Po ku ka me ISIS se Ty o i biri i Kristaqit qe Yt Ate dje i vari ne litare dhe ti sot ju jep dekorata Hetueseve te Diktatures ,Po ku ka me ISIS se ty o dite zi ,Do te vije nje dite qe do ti paguani te gjitha ,,Koha nuk fal ,

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s