Dhjetera thasë me para që dalin nga aeroporti i Rinasit?nga Newsbomb;

Të kujt janë këto thasë me para që dalin nga aeroporti i Rinasit?

Në një video të publikuar në Youtube shihet një mjet i blinduar i një kompanie sigurimi që transporton thasë me para.

Videoja e publikuar nga Newsbomb tregon momentin kur rojet e sigurisë ngarkojnë në avion thasët me para.

Pyetja që lind është nëse këto para kanë ndjekur apo jo procedurat e duhura dhe a kanë kaluar nëpërmjet Bankës së Shqipërisë.

Gjithsesi fakti që thasë me para dalin jashtë vendit nuk është një sinjal pozitiv për ekonominë tonë.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s