,Ata te dalin ,,ata qe bene kualicion me Meten

1916377_1102535538362_7340375_n

Neser ,Neser ne krye te protestes ,, duhet te dalin ata qe na katandisen ketu ne kete dite , ish ministrat e Pd , me nga nje hu ne dore ,, ti prijne popullit ,, e jo te nxjerrin popullin para ,pastaj ju vene nofken huligande ,,Ata te dalin ,,ata qe bene kualicion me Meten ,,ata kan obligim moral te clirojne Shqiperine ,,proteste pa kthim mbrapa ,, I gjith stafi drejtues i PD sidomos ai i vjetri ti prije popullit ,,ashtiu sic molen poshtetin dhe pd tani te justifikojne sadopak ate qe kan ngrene ,,,nuk mban uje pilafi me ,,tani ska me te fshehta ,,lakrat kan dale sheshit ,,

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s