Do t’i çoj një kastravec 163 milimetra të gjatë!” – Nga Lulezim Basha.Per Erjonin..

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha i ka kthyer përgjigje kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj për gjobën 163 milion lekësh që i ka vënë forcës së tij pa protestës së të martës. Në një konferencë për shtyp, Basha u pyet për këtë çështje, por përgjigjja ishte e shkurtër dhe të prerë. “Do t’i çoj një kastravec 163 milimetra të gjatë!” – tha Basha.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s