Ja çfarë na kanë bere Ata Dhe Etërit e Tyre..Do ti kem Armiq deri në Vdekje ..Komunistët pjelle e ndyre..

1916377_1102535538362_7340375_n
Kujtim Cekani
Shqiperia e plagosur ,,cdo pellembe e saje renkon ,cdo pellembe e saje mban njerez te vdekur ,pa nje emer pa nje varr . mallkuar fara e keqe komuniste ,mallkuar soji i tyre .

 Ja çfarë na kanë bere Ata Dhe Etërit e Tyre..Do ti kem Armiq deri në Vdekje ..Komunistët pjelle e ndyre..
foto di Kujtim Cekani.
Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s