Ju bej thirrje te Perndjekurve Politike.Nga Kujtim Cekani.

 

20150801_222533_12924

,Ju bej thirrje te Perndjekurve Politike.

Te gjithe atyre qe kan vuajtur burgjet e terrorit komunist ,femijeve te tyre ,familjareve .Bojkotoni keto shoqata apo unjone te perndjekurish ,keto jan vetem percareje ,Sigurimi i Shtetit i ka krijuar keto vetem per te na mbajtur te percare ,shikojini ne sy kryetaret e ketyre shoqatave ,dhe do ta kuptoni ,ne e kemi emrin TE PERNDJEKUR POLITIKE, dhe vendi jone esht ne Politike ,

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s