Gëzuar Festën Mik.Nga Kujtim Cekani;

 

foto di Kujtim Cekani.

Gëzuar Festën Mik.Ti këtë Përvjetor nuk je ketu Je Atje lart .Zoti te Mirët i merr me shpejt Ai e din Pse..I PAHARRUAR Sokol Olldashi..profili Juaj në Facebook esht akoma dhe kjo na bën të dukesh se je gjithmon ketu me Ne …

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s