Aty ku Hafiz Sabri Koçi dhe At Zef Pllumbi, njëri nga Xhamia e tjetri nga Kisha, mund të bisedonin me njëri -tjetrin,Nga Agim Abdyli.

Aty ku Hafiz Sabri Koçi dhe At Zef Pllumbi, njëri nga Xhamia e tjetri nga Kisha, mund të bisedonin me njëri -tjetrin, pa u dëgjuar prej asnjeriu…
Shkodër-locja!
Tmerri i diktatorëve pa dhe me maska!

foto di Agim Abdyli.
Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s