Edhe sot Rama mashtroi si me 4 nentor ne Shkoder!Nga Jozefina Topalli;

Edhe sot Rama mashtroi si me 4 nentor ne Shkoder!
Sot isha ne Shkoder ku pashe te gjitha rruget e qendres se qytetit, qe ishin bllokuar se pritej Pm!
Kontrolleheshin me qen deri ne kate te dyta godinat afer ambjenteve ku do shkonte pm, masa sigurie qe nuk i kam pare ne keto permasa kurre ne 25 vite!
Pastaj ne media lexova fjalen e tij te mbushur me hipokrizi ,me vrer, mashtrime,urrejtje.
Edi Rama shkelqen si mashtrues aspak profesionist! Rasti i fundit, tamam si sot ishte perseri ne Shkoder me 4 nentor 2015 kur genjeu per qejf se kishte qene pjesenarres ne meshen e pare pikerisht me 4 nentor te 25 viteve me pare, gje e pavertete.
Edhe sot genjeu e mashtroi me pafetyresi sic din vetem ai.Ai vertet ka dekoruar kriminelet e diktatures, por fajin per kete sipas tij e paska perseri PD!!!!!
Hipokrizia e tij kur demek kerkon ndjese te leviz zorret sepse :
a)emrat jane bere publik tashme prej disa javesh , dhe ai u kujtua sot ne Shkoder ?!!!
b) Ai nuk ka anulluar dekorimet.
c)Dekorimi me “Medaljen e mirenjohjes ” ka nje vit qe ka ndodhur.
( nuk po them pse pikerisht drejtoreshe arsimi ne Shkoder bere vajzen e Shyqyri Qokut( sepse une nuk besoj se ajo ka faj pse i ati ishte kriminel).)

Por qellimi i fjales dhe urrejtja e vreri i tij sot vinte nga terbimi prej djegies se Bunkerit!!!!!!
Por … ne fund te gjitha keto cfare i duhen gruas se re,qe sot i kerkonte Rames ilace per semundjen e kancerit qe vuante…..

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s