Kur te Dekorojne Vraresit.Nga Kujtim Cekani.

images

Simon Mirakaj Un te Pershendes dhe te Respektoj .. per moshen por me shume sepse i perket shtreses sime aq me shume qe ke qene ne Tepelene ne Kampin Famekeq me Nenen time dhe Dajat e mi ,, Mendimi eshte imi .. un Dekoraten e ketyre nuk do ta pranoja ,, duke pare ne cfar halli na kan lene e duke pare kush ta ka dhene Dekoraten ,, jo se Ti nuk e meriton ,, cdo njeri prej nesh kush i ka mbijetuar atij regjimi meriton nje lapidare por duke pare qe keta spo len Prokuror te Komunizmit e kriminel pa dekoruar un sinqerisht e quaj nje loje te ndyre Komuniste .

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s