Cfar Bombe ka rene ne Shqiperi.Nga Kujtim Cekani;

 

1916377_1102535538362_7340375_n

Protestat e Opozites dhe Qeverisja e Shumices….. ..

Ne Shqiperi u mesuam me Qeveri kriminelesh e Opozite qesharake,them Qeveri kriminelesh sepse te gjithe e kemi pare sa kujdeset qeveria per popullin ,cfar ligjesh ben ,sa i ndihmon te varferit dhe sa eshte humane me popullin e vet , Kush merr pushtetin i harron promesat e bera per fushate ,as edhe nje dite ne Parlament nuk flitet per vendin e hallet e popullit ,vec sharje ovendime e debate deri ne qesharake .Opozita ben lojen e saj duke bere qe te funksionoje kjo Qeveri qe vetem Qeveri nuk eshte vecse nje grup bande qe ka uzurpuar pushtetin ,e kan ndare ndermjet tyre kontrollin e droges ,ndertimeve,bregdetit ,naftes ,pasurive kombetare ,mineraleve ,energjise ,trafikut njerezor,emigracionit,e cdo gjeje tjeter qe prodhon para te pista , Pushtetare qe per dy vjet behen miliardere duke blere vila neper bote e duke shetitur me makina qindra mijra euro e duke jetuar si sulltanet perballe nje populli qe fukaralleku i ka trokit ne dere .Si eshte e mundur qe Kryeprokurori hesht perball kesaj , Opozita behet qesharake sepse kerkon gjera qesharake perball gjerave skandaloze Shqiperia po shkon drejt katastrofes kombetare , per dy vjet 200 mije Shqipetare te larguar,e qindra mijera te tjere drejt braktisjes se vendit qindra miljona euro pasuri kombetare e vjedhur dhe shkaterruar. asnje investim per vendin , vetem vjedhje ,Nje ikje keshtu masive ndoll vetem nga nje vend ku bien bombat , cfar po ndoll ne Shqiperi cfar bombe ka rene .

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s