Kulaket ,Librazhd ,Kolonje.Nga Xhafer Sadiku,

Xhafer Sadiku

Në dhjetor 1967, qeveria u kërkoi strukturave të saj në bazë emrat e të cilësuarve kulakë, që i konsideronin të rrezikshëm për pushtetin dhe propozimet për goditjen e tyre.
Komitetet ekzekutive të rretheve Librazhd e Kolonjë, dërguan këto lista:

foto di Xhafer Sadiku.
foto di Xhafer Sadiku.
Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s