Tre Video me Emra,, Horrori Komunist,ata jan shume dhe me shume ,kaq kemi mundur te sigurojme ..

Kush do te paguaj per keta njerez,per keto krime ,ata ishin njerez kishin projekte kishin enderra kishin familje ,kishin femije ,kishin prinder,, o zot cfar kan bere ne kete vend .

 

 

 

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s