Mashtrimi i radhes i Sigurimit te shtetit per te mbajtur peng te Perndjekurit Politike.Nga Shoqata ne Shoqate.

1916377_1102535538362_7340375_n

 

Mashtrimi i radhes i Sigurimit te shtetit per te mbajtur peng te Perndjekurit Politike neper shoqata e shoqata ,, vendi i te Perndjekurve Politike eshte te kene Partine e tyre dhe te jene ne Parlament .

Nuk kuptoj qendrimin e Zotit Mirakaj qe e din shume mire strategjine komuniste percaj e sundo por jo vete te gjithe atyre qe per 25 vjet u zhgenjyen nga sigurimsat dhe komunistet,,,

12 shoqata nënshkruajnë marrëveshjen për t’u përfaqësuar në një strehë…
GAZETA-SHQIP.COM|DI GAZETA SHQIP
Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s