Shtëpia e AT GJERGJ FISHTËS tregon fytyrën anti-shqiptare të shtetit,nderkohe qe dekorohet ai qe e torturoi.

Shtëpia e AT GJERGJ FISHTËS tregon fytyrën anti-shqiptare të shtetit nderkohe qe dekorohet ai qe e torturoi.

Shtëpia e AT GJERGJ FISHTËS dhe gjendja e saj tregon fytyrën e një shteti anti-shqiptar me një popull që di të bëjë vetëm heshtjen.

Advertisements

Një mendim mbi “Shtëpia e AT GJERGJ FISHTËS tregon fytyrën anti-shqiptare të shtetit,nderkohe qe dekorohet ai qe e torturoi.

  1. Ky nuk eshte Shtete. Kjo eshte klika e hajduteve te Klanit Rama+ Meta. Nuk e njoje kete ” Shtete “nuk i pergjigjem per asgje , FILLOJE MOSEBINDJEN CIVILE.dhe do te vazhdoje deri sa te shporret kjo klike.

    Pëlqejeni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s