Hatire Piciri 86 vjeçe, me 28 shkurt 2015 eshte futur ne burg, se nuk kishte mundesi te paguante energjin elektrike!!

Kjo Nene Shqipetare me 28 shkurt 2015 eshte e burgosur nga qeveria perverse e djalit te Kriminelit Kristaq Rama sepse ska patur mundesi te paguaj dritat ,, e me cfar ti paguante ,, me pensionin qe i jep ajo qeveri apo te mbillte droge e ku do ti marri leket kur ai shtet qe vetem shtet nuk eshte nuk jep asgje per njerzit ne nevoje ,e si mundet te dergojne ne burg nje Nene te kesaj moshe ,,

Hatire Piciri 86 vjeçe, sot ndodhet ne burg, se nuk kishte mundesi te paguante energjin elektrike!! Kjo Nene jetone vetme, dhe nuk ka mundesi te paguaj energjin, se leket qe mer nga pensioni, nuk I dalin per hilaçe!! Deri ketu ka arritur qevria ,sa te fus ne burge te meshuarit, dhe ti heqi oksigjenin femive!!!!

Advertisements

Një mendim mbi “Hatire Piciri 86 vjeçe, me 28 shkurt 2015 eshte futur ne burg, se nuk kishte mundesi te paguante energjin elektrike!!

  1. Keto Jane bukurit e ATI qe nuk njefe dhe ska familje .kjo ishte bukuria e rilindjes qe ska kufi .ku eshte ajo Bujari besnikeri seriozitete famshmeri e shqiptarve sipas ardhes te Ilirve.i bene thirrje gjithe shqiptare PA dal lime feje krahine ideje ne kembe per largimin e krimit te ulure ne parlamenti e sjhtetit. Ku mbane Emrin Rama. Ilir

    Pëlqejeni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s