Hapni syte….Hapni Dosjet..Hapni Partine Tuaj..

dosjet

Mbi 7000 njerez nuk kan nje varr.,mbi 6000 te tjere u varen pushkatuan duke perdorur torturat me cnjerezore .mbi 8000 familje vuajten kampet e perqendrimit ..mbi 350 mije persona u thirren.u spiunian nga sigurimi i shtetit.Afer 1 miljon vite burg,,dhe cfar ndodh ,,Gjithe keto krime skan fajtore,gjith keta njerez perbuzen ,,vraresit kan veshur lekuren e deleve ,,viktimat asnje perfaqesim politik vec perdoren per shoqata,departamente ,per vota qe vraresit tane te rrine perjetesisht ne pushtet ,, Turp Kombetar ,Tmerr per te vdekurit..Shpirterat e tyre renkojne per drejtesi ,

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s