.Na lini te vjedhim.Nga, Adriatik Riza Dosti:

Sa here qe lexoj apo degjoj Edi Ramen, Ilir Meten, Sajmir Tahirin apo edhe Erion Veliajn e Niko Peleshin,,,te thone …fjaline standarte,,,,Na lini te punojme,,,nuk e di po si per dreq mendja ime automatikisht e perkthen fare thjeshte…Na lini te vjedhim…
Edhe sot pas nje bisede ne studio me gazetarin Alban Dudushi,,,tek degjoja te ”gjorin”Kryebashkiak te Tiranes qe ankohej se ate vetem e sulmojne , e mallkojne dhe e anatremojne kot se koti e pa asnje shkak,,duke ja ngacmuar inteligjencen e deshiren per pune ,,nuk e di pse mu perforcua edhe me shume bindja ime e mesiperme..Eshte ndoshta per te qeshur por edhe vete ajo c’ ka tha Velo – beu…se,,,Mua me hane duart…duket se i ve vulen cdo gjeje….Kujdes o Partizan i vogel Velo,,se sikur me yrysh te madh e ke zene,,Si shume ”projekte” ke ne dore e ke marre persiper por…,Mos shetit hu me hu thote populli se njeri prej tyre do apo s’ do ti do te te ngulet ne bythe dhe hajde pusho lotet e Edit pastaj..e hajde shiko protestat e LGBT ne mbrojtje te te pasmeve te tua te certifikuara ne Kalane e Gjirokastres…

A.R.D

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s