Video e paparë! Agron Llakaj e quan Veliajn rrot k… Pushohet nga puna..Gjithe jeten ka tallur Berishen ,askush si tha gje per Erjonken e pagoi shtrenjte..

 

hqdefault
21/02/2016 – 10:00

Video e paparë! Agron Llakaj e quan Veliajn rrot k… Pushohet nga puna

Aktori dhe humoristi i njohur shqiptar Agron Llakaj është pushuar nga puna për shkak të një këngë ku ironizoi punën dhe politikën e kryebashkiakut Erjon Veliaj.

Një video në fakt e paparë dhe e mbushur me humor ku tregon zhgënjimin e qytetarëve të Tiranës në lidhje me Veliajn.

Ka qënë demokrati Bledi Kasmi ai që ka denoncuar duke thënë se në 25 vite më rradhë, Llakaj imitoi Berishën por nuk u pushua nga puna, por me një këngë ndaj Veliajt ai u pushua.

“Agron Llakaj pushohet nga puna ne “Al Pazar” pas ia kendoi kengen “Zogut te Rames”.
Per 25 vjet imitonte Berishen dhe asnjehere nuk u cenua. Ne te paren here qe ja kendoi ” Zogut” e pushuan. Te henen t’ia kendojme bashkarisht kengen “Zogut te Rames” ne oren 10.00.”-shkruan Kasmi.

Advertisements

Një mendim mbi “Video e paparë! Agron Llakaj e quan Veliajn rrot k… Pushohet nga puna..Gjithe jeten ka tallur Berishen ,askush si tha gje per Erjonken e pagoi shtrenjte..

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s