Debati i plotë: Jozefina Topalli dhe Majlinda Bregu i sulen Bashës – Nuk je tek Fevziu apo Sokol Balla këtu.

Topalli-dhe-Bregu
Advertisements

Një mendim mbi “Debati i plotë: Jozefina Topalli dhe Majlinda Bregu i sulen Bashës – Nuk je tek Fevziu apo Sokol Balla këtu.

  1. Sa me shpejt te ikin keto qelbesa, apo te quajtur “garda e mendje shqyerve,aq me mire do ndjehet PD, aq me shume do rritet besimi une si qytetar.
    Fuck morra e morresha qe nuk late gje pa bere vetem per bythen tuaj.

    Pëlqejeni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s