Edi Rama ne lokal me Grate e PD,dhe ne mendojme se ata urrehen .

rama
Fotolajm/Edi Rama bisedon me
deputetet e PD-së, ja me kë “flirton”

Kryeministri i vendit Edi Rama është fotografuar sot teksa ka biseduar në një tavolinë me deputetet e Partisë Demokratike.

Siç shihet edhe në këtë foto, ai është duke biseduar me deputeten Albana Vokshi, të cilën ai shpesh herë e ka krahasuar me aktoren “Pamela”, një personazh ky i filmit BayWatch.

rama

Siç shihet, Rama është afruar afër grave deputete, mes të cilave ishte edhe Mesila Doda, Majlinda Bregu dhe deputetja e Partisë Socialiste Olta Xhaçka.

Ajo që shihet qartë është se në komunikimin mes Ramës dhe Vokshit ka pasur edhe nuanca humori, sakohë që ajo ka qeshur ndaj fjalëve që ka thënë Rama.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s