25 Vjet qiqra në Hell…???

 

25 Vjet qiqra në Hell. .Un i urrej Komunistet sepse na kan shkatërruar na vranë e na bënë të 99.tat..Po ku qëndron problemi që mbas 25 vjetësh jemi kështu si jemi ..Na mashtruan ..na sorollaten..na gënjyen ..ska prona..ska dënime të krimeve dhe kriminelëve. .ska hapje dosjesh..etërit dhe bijtë e kriminelëve morën çdo gjë dhe sot na bëjnë karshillëk. .PD..kjo është ajo që na pruri në ket derë halli..sepse pd e mori ngarkesën por edhe mbështetjen popullore sidomos të atyre që sakrifikuan jetën dhe familjet për 50 vjet..Nuk i ha njeri me prockullat..Dëmi esht i madh …PS e PD jan anti Shqipetare. .ska lum ti laj gjynahet e Tyre..

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s