.Drejtua Z.Tomorr Alizotit..Kujdes miku im Komunistet nuk kan Bese.

images

Drejtuar Z. Tomor Alizoti

Përshëndetje Z.Alizoti..Kam lexuar historinë e Familjes Suaj dhe përulem për sakrificat dhe vuajtjet qe regjimi komunist i ka shkaktuar familjes Suaj për vite me radhë. Pozicionimi Juaj në Partinë Demokratike u be një shpresë dhe magnet për gjithë shtresën e persekutuar në Shqipëri. .Megjithëse un nuk i ndahem mendimit që vetëm një parti e vërtetë e Djathtë do të ndante njeher e mire shapin nga shqupi..Gjithsesi Ju jeni aty dhe përfaqësoni gjithë të përndjekurit politikë që duan apo akoma kan shpresa tej PD.Dje nr 2 i PD kërcënojë se do të vari për gjuhe Gazetarin me Antikomunist në Shqipëri. Nacionalistit por dhe mikun Nebil Cika..Z.ALIZOTI. .Po ju pyes Drejt për drejt ..si do ta ndash këtë problem me nr 2 të PD..kur ai pretendon të na vari për gjuhe në opozitë. Po kur te marri pushtetin ..A do mundesh te na mbrosh nga Ai ..apo edhe për Ju Ristani do veprojë si Enveri me Byronë Politike . Avokat i Djallit Ai ..E si Djalli do të bëhet. .Kujdes miku im Komunistet nuk kan Bese.

th (2).

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s