Mallkuar Farà e keqe Komuniste..Mallkuar Qofshi..

FB_IMG_1457715228870.jpg

I Drejtohem Shtetit të Qelbesirave. .Me ç’të drejtë gjobit Nënat Tona .. I Drejtohem Kryeministrit të pa shpirte e Komunist ..Kryetarit të Parlamentit të krimbur në para ..Deputetëve me miljon a euro nëpër banka të gjithë lekë të vjedhura. .Ministrave ndyrësira e ish ministrave .Ambasadorit Amerikan LU..Ambasadorëve të Tjerë të vendeve Europeane.Cfar efekti ju jep kur shikoni këtë Nene Shqipetare që po gjobitet nga një këlysh Komunisti…Kjo foto e mallkuar me zgjoi kujtimet e fëmijërisë kur Komunistet na dënonin. .dhe Nënën time e nxirrnin para popullit ..Cohu Kulake e dil para popullit ..dënohesh sepse kemi informacion që lopa jote ka shkelur në tokën e Kooperativës. .dhe Nena ime e përlotur ngrihej në këmbë. .duke ju dridhur zëri ju thoshte ..Nuk është e vërtetë. .po me dënuat fëmijët do me vdesin për buke..Ja kthente komunistja gjyqetare..edhe po vdiqën Kulake jeni ..Asnjë ndryshim me vitet para 90 ..veçse ..Komunistët jan bere super të pasur ..të paharruar shpirte si etërit e tyre ..mallkuar farà juaj ..

 

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s