GEZUAR DITËLINDJEN VILSON..

VilsonBlloshmi-GencLeka

GEZUAR DITËLINDJEN VILSON..

Përshëndetje Mik ..Përshëndetje. .Poet ..Sot Ti do ishe 68 Vjet ..Dhe Un edhe pse nuk te kam njohur nga afër Sot po të uroj Ditëlindjen. .Duke mallkuar ditën e Vdekjes. .duke mallkuar vraresit ..Diana Culin.. Koçi Petritin ..Sorren e Zeze Nexhmijen e gjithë sojin e sorollopin e kriminelëve…Te sakrifikuan Ty edhe Gencin vetëm e vetëm pse ishit Poete ..Kishit enderra projekte gjithë ato energji Rinore që jua shkëputen në mes ..Mallkuar farà e keqe Komuniste. .I Përjetshëm Kujtimi Juaj ..Gëzuar Mik .Qofsh mirë Atje ku je ..

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s