Partia Levizja Legalitetit Dega e Tiranes krijoi Forumin e Gruas..

FB_IMG_1458982039610.jpg

Partia Levizja Legalitetit
Dega e Tiranes krijoi Forumin e Gruas

Kryetare e Forumit të Gruas per Tiranen u zgjodh znj Xheiner Siqeca

E lindur në Vlore
Rrjedh nga nje familje nacionaliste antikomuniste
Me ardhjen e rregjimit komunist në Shqiperi , familja e saj vuajti pasojat e persekutimit komunist
Familja Siqesa dhe Xhaferi vuajten neper kampe internimesh duke ditur të edukojne femijet me frymen e larte kombëtare atdhedashese
Ka mbaruar arsimin e larte për shkenca politike
Duke prezantuar kryetaren e forumit të gruas per PLL Dega Tirane , gjej rastin ti uroj punë të mbare ne organizimin dhe drejtimin e ketij forumi

Me shumë respekt
Beniamin Bakalli
Kryetar I PLL Dega Tirane

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s