Gjyshi Im .Ali Cekani .Kryetari i Ballit per Polisin..

FB_IMG_1460383587488

Gjyshi Im .Ali Cekani .Kryetari i Ballit per Polisin..Arrestohet nga Komunistet nen akuzën se ka strehuar Alush Lleshanakun dhe Rexhep Kasen..Vdes ne burgun e vjetër te Tiranes ..E kan lene ne nje biruce me uje dhe e kan vdekur urije..Pa nje varr..Kurre skam per te bere paqe me sojin dhe sorollopin e komunisteve ..kurre..

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s