Kërcënohet Shrimtari ..Xhafer Sadiku..

FB_IMG_1460668098666

Një enverist dhe një pseudo i persekutuar më kanë akuzuar se me shkrimet e mia mbjell përçarje.
Enveristet duhet ta dinë se jane ata qe kane percare popullin shqiptar nepermjet luftes se klasave e ngritur në parim kushtetues nga Enver Hoxha. Denoncimi i luftës së klasave duhet të jetë detyrë e përjetëshme e atyre që e kanë pësuar, për të mos e pësuar përsëri.

Xh. S.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s