Miqeve të Mi që jan në PD..

download (10)

Miqeve të Mi që jan në PD ..

Nuk e ve ne dyshim qe ne PD kam shumë Miq dhe dashamirës të Mi por dhe të Shqipërisë..
Të gjithë kemi dhënë kontributin Tonë në PD ..pa e ditur që kishte qen një mashtrim super ì rafinuar sidomos për të përndjekurit Politikë..por dhe me gjere ..
Një gjë kisha për gjithë ata që në PD jan dhe besojnë..Pse nuk kërkohet Liderit aktual prononcimi dhe distancim ì Qartë nga ish Sigurimsat..Dënimin e krimeve të komunizmit publikisht..pastrimin e PD nga ish Komunistet e betuar të asaj kohe ..se përndryshe cfar PD është..ska asnjë ndryshim nga PSSH..
Bashkejetesa Juaj në një tryezë me ish sigurimsa e komuniste JU bën si ata..

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s