Poetja Mimoza Leskaj ..Një Pasuri Kombëtare…

FB_IMG_1460623508073

Nè jetè ndodh….
Ndodh qè kèpucèt qè ke veshur tèt shtrèngojnè por ti vazhdon tè ecèsh njèlloj duke mos u ankuar. Ndodh nè hapat qè hedh tè ndeshesh nè rrugè ku gurèt dèrrmojnè kèmbèt dhe ti ecèn njèlloj.
Ndodh tè ndiesh dhimbjen dhe prapè ecèn duke parè sa janè shkatèrruar kèpucèt dhe vazhdon tè ecèsh.
Por kur tè prekin suksesin tènd tè arritur me mund,,, aty dhemb, dhe ti nuk duron dot.
Njeriu meskin qè nuk di tè ecè.!!!

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s