Shqipëria si Korea e Veriut ..Mbyll rrjetet sociale dhe shtypin Online…

Qeveria Komuniste e Shqipërisë vendos të mbylli Rrjetet Sociale dhe shtypin Online..

Diktatura e proletariatit ..duhet te lexohet vetëm shtypi i partisë…

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s