Arenc Berati Duhet të Ringrejë PD e Beratit ..??..Nisin Lëvizjet ..Ish Kr i PD Berat Takon Berishën…

FB_IMG_1461333175592.jpg

Miq te dashur, sot pata nje takim miqesor me liderin historik dhe te pazevendesueshem te PD-se, Prof. Dr. Sali Berisha. Energjia pozitive qe ai percjell ne cdo takim ka qene mbreselenese! Qellimi i vizites ishte informim dhe shkembim te ideve per te ardhmen dhe fitoren e PD .Pakenaqesia ne rritje e te gjithe popullit pa dallim perkatesie partiake si dhe shtyllat kryesore ku do te mbeshtetet PD-ja per qeverisjen e ardhshme eshte e afert . Ju them me bindje miq te dashur qe fitorja jone eshte me e afert se ç’mendoni. Shpresa e shqiptareve per dalje nga kjo krize vlerash, rrenimi ekonomik, shthurja totale e rendit, qe eshte perhapur ne çdo qelize si nje kancer i vertete do te behet realitet se shpejti. Fjalia e tij e fundit ishte per te gjithe demokrat , ” te bashkuar drejt fitores “

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s