Asambleja e N.A.T.O. Me Spiunet e Varshaves..nga Kujtim Cekani.

rama

Në Shqipëri po mbahet Asambleja N.A.T.O…Dhe ata që na përfaqësojnë jan te Traktatit të Varshaves..Kriminelet që na vranë për 70 vjet më radhë..Ku është Besim NDREGJONI që nuk del tani ..apo u kënaq me prishjen e një Bunkeri ..pse nuk bën dikush thirrje që këta qe sot janë në pushtet ì kan akoma duart me gjak ..Jan mbi 7 mije njerez akoma pa një varr ..aty ku po mbahet Asambleja N.A.T.O jan bere rreth 1 Miljon vite burg Politik.. Dhe askush nuk esht denuar asnje dite ..ku kriminelet e diktatures edhe sot jan ne pushtet aq me keq ku edhe sot marrin dekorata Cfar esht kjo heshtje..ku është dikasteri ì të burgosurve politikë tek PD ..ku janë Shoqatat ..apo Partitë Nacionaliste .nqs duhet të shkonit në Bruksel të protestonit..Brukselin e keni ne Tirane ..Zgjohuni Shqipetare nga Gjumi ..Poshtë Komunizmi…

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s