Dekriminalizim për Tutorët e Prostitutave.

 

Dekriminalizim për tutorët e Prostitutave..

Cfar quajnë Dekriminalizim Komunistët e Bllokut ..të gjejnë kush ka përdhunuar apo kush ka qen tutor prostitucioni..kjo është një tallje që po ì bëhet kombit ..Jo miq ..Dekriminalizim esht të nxjerrësh jasht ligjit Komunizmin dhe këlyshte që akoma aderojnë Enver kriminelin ..Dekriminalizim është te denosh vraresit e shqiptarëve ne vitin 1990 qe tentonin te kalonin kufirin..Dekriminalizim eshte te denosh vraresit e poeteve ..te Nacionalisteve te Shqipetareve te pafajshem ..Dekriminalizim eshte te denosh prokurorët e komunizmit qe kan keputur me dhembe damaret e Shqipetareve. Dekriminalizim është te denohet Enver Hoxha si kriminel .Nexhmijen ..Ramizin ..Gramozin ..Kaçin….Kendezin .etj..etj…. Nuk mund te ndërtohet demokraci mbi viktima dhe Eshtra pa varre ..kurre ..kurre..

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s