Shpërndahen Teserat e Ballit Kombëtar Shqiptar.

Mblidhet Kryesia e Ballit Kombëtar

Shpërndahen Teserat e Reja …

Sipas vendimit te kryesise, mars 2016, mbi fillimin e procedurave te riregjistrimit te antarsise, sot pata kenaqesine e veçante t’ju dorzoja tesrat e para antareve te kryesise.
Ne kete rast ftoj te gjithe ata shqiptare qe i jane permbajtur dhe i permbahen idese se shqiparise dhe shqiptareve te behen pjese e antarsimit.
Tesra sipas statutit dhe programit te partise Balli Kombetar eshte ne dispozicion per te gjithe shqiptaret brenda dhe jashte kufijve etnik. Tesera me numrin rendor 01, ju dorzua kryetarit te Ballit Kombetar dega Vlore per rezultatet me te mira ne shkalle kombetare Z. Ridvan Mersinaj. Tesra me numrin rendor 07, eshte e rezervuar dhe me porosi per Z. Kujtim Cekani, adriatik alimadhi, Kujtim Lamaj, Ridvan Mersinaj, Behar Velmishi, Valter Bace, Zdrukthtari Sevrani, Taku Hasani, Majlinda Bilbili Hasani, Festim Zaimi, Diana Kadija, Beniamin Toro Basri Elezi, Axha Met, Eridjon Alimadhi , Arturi Hoxha, Fatmir Miraka, Fatmir Hajderlli, Afrora Fusha,Fatmir Doksani, Sonida Kadija Shazane Vokshi Mulliqi, Flora Hasa, Bedri E. Çejku, Rahman Loku, Bashkim Hoti, Lulzim Hebiballari

Adriatik. Alimadhi.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s