Kryetari i PLL Tiranës..Nje Antikomunist i Vërtetë..

Dy Kryetaret e PLL..Ai i Partise Z.Gjana dhe Ai i Tiranes ..te dy te ardhur nga Diasfora ..Z.Gjana vjen nga nje familje me bindje Monarkiste lindur ne Belgjike sot drejton P.L.L..Ndersa Z. Beniamin Bakalli Mbas nje Emigrimi shum vjecare kthehet ne Shqipëri dhe merr ne dore drejtimin e deges me te madhe te PLL ate te Tiranes ..Levizjet e Kesaj Partie sidomos asaj te deges Tirane kan filluar te behen shprese e shume Nacionalisteve e Antikomunisteve..
Zoti i ndimofte ne kauzen e tyre kundra Komunizmit..
…..
Ne foto Benjamin.Bakalli ne mbledhje me F.RINOR TE PLL.fb_img_1473958062566

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s