A ka Sigurimsa te punesuar ne Ambasadën Amerikane Zoti Ambasador..

FB_IMG_1474035667406.jpg

Nje Pyetje per Donald LU… A e din Zoti Ambasador qe ne Ambasaden Amerikane Jan te Punesuar Dhjetra ish Sigurimsa e Bashkepuntore te Partise Punes Apo Ndoshta dhe me keq,Kjo sipas nje liste qe qarkullon ne rrjetet Sociale por edhe ne media her pas here .. ..Faleminderit qe don te na pastrosh Shqiperine ,, Po sikur tja filloje nga Ambasada Sdo ishte Keq…Shpresoj ta lexosh kete shkrim ,,(Thone qe ku ka ze nuk eshte pa gje..)..Faleminderit per mirkuptimin Z.Ambasador ..

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s