Shqipëria Film per Hollivud..Nga Adriatik R.Dosti

FB_IMG_1474036501829.jpg

Nje avion i porositur italian ngec ne xhunglat e Ishmit..
Nje pilot italian qe pohon qellimin e tij…Drogen…
Nje Hetuesi e Prokurori qe ne shkembim te bashkepunimit me te e le ate te lire…
Ne telefonin e pilotit italian gjenden numrat telefonike te disa zyrtareve e qeveritareve te larte shqiptare..
Ministri i Brendeshem..Tahiri prish hetimet dhe paralajmeron kokat e kartelit te tij te droges ,,,kujdes se italiani ka nisur te flase e te tregoje gjithcka..
Nje gazetar investigativ qe menjehere pasi rrefen te verteten lakuriq ne nje emision televiziv…merret me urgjence ne Prokurorine e Krimeve te Renda ne mes te nates …a thua se eshte pikerisht ai Kreu i Kartelit te Droges ne Shqiperi e jo ustallaret qe lajmeroi Ministri Mafioz i Rilindjes se Rames…

Hajde skenar filmi per Hollivud ..hajde …
Go Albania Go…No one is like you..all over in the World…

A.R.D

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s