Kulaket dhe Gjenocidi mbi Ta ..nje liber nga Xhafer Sadiku.

fb_img_1475331796286

Servilet e regjimit komunist dhe kriminelët e luftës së klasave, nën çfarëdo petk që të mbulohen, nuk e kanë harruar zakonin e vjetër.
Ata që deri dje ishin internacionalistë dhe servilë të pështirë të Beogradit, Moskës e Pekinit, tashmë janë kthyer në “nacionalistë” dhe “globalistë” e lakenj të cdo zotërie që vjen nga Perendimi.
Për këto monstra, shqiptarët dhe atdheu i tyre duhet të jene gjithnjë nën thundrën e të huajve. Dhe për të qenë i tillë, duhen terrorizuar bashkatdhetarët e tyre, “armiq të klasës”!

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s