Beniamin Bakalli Hap Dasmen e Princit Leka.

FB_IMG_1475593930830.jpg

Nje Feste madhështore pritet keto dit ne Shqipëri..Pric Leka Ben Dasem ..Pritet qe te marrin pjese perfaqesues nga familjet mbretërore te mbare Globit ..Por gjeja qe me ben edhe me te GËZUAR per këtë festë madhështore eshte qe Miku im Beniamin Bakalli Ështè ai qe hapi , dhe do te drejtoje Dasmen e Princit Leka ..Beniamin Bakalli Aktualisht është Kryetari i PLL për Degen e Tiranes ..Nga puna e palodhur e Z. Beniamin Bakalli per riorganizimin e Partise se PLL Dega e Tiranes por jo vetem , kjo Parti po shihet me shume shprese nga Shqiptarët mbrenda dhe jasht Shqiperise ..Duke pare gjithë kete tek Z.Bakalli që sic duket ka fituar simpatine e Princit duke e vlerësuar ne maksimum ..i ka besuar Atij drejtimin e Dasmes ..Uroj Princit Leka te Trashëgohet ..Dhe Uroj Mikun Tim Benjamin Bakalli ..Per kete mision fisnik që Princi i ka Besuar.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s