Me shume se nje Dasem ..Nje bashkim mbare Kombëtar per Tjua marrë Pushtetin Komunisteve.

fb_img_1475593930830

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=609026529222473&id=189448591180271

Sot ne diten e lindjes se Gjyshit te Tije Leka i ll-të kurorzon Martesen e Tije ..Le te jete kjo dasem nje Fillim i mbare per Shqiperine qe Familjeg e medha dhe Atdhetaret Shqipetare të bashkohen dhe tjua marrin pushtetin Komunistëve qe per 75 vjet kan bere gjenocid mbi kombin shqiptar.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s